Je domácí jídlo lepší pro kočky

Existuje mnoho lidí, kteří krmí své kočky konzervami nebo suchými potravinami. Krmí tyto potraviny, protože tyto potraviny obsahují některé základní živiny pro stravu kočky.

Lidé se nedívají na etikety potravin a krmí je kočkami. Na etiketách potravin je mnoho složek, které jsou pro kočky jedovaté. Je velmi důležité vést tyto štítky jako první.

Důvody, proč byste měli krmit domácí jídlo

Existuje mnoho důvodů pro krmení vašich koček domácím jídlem. Domácí jídlo je považováno za lepší pro kočky, protože obsahuje základní živiny pro kočičí stravu.

• Některá zvířata jsou krmena domácími potravinami, protože jsou poškozována suchými granulemi nebo konzervami. Jejich nutriční požadavky nejsou v tržních potravinách zcela nalezeny. To je hlavní důvod, proč jsou léčeni domácím jídlem.

• Mnoho domácích zvířat může mít alergické reakce nebo problémy s nemocí konzumací komerčních potravin. Jejich jídlo se tak vyrábí v domácnosti pro jejich majitele, takže jejich chuť k jídlu není ovlivněna.

• Domácí jídla jsou pro kočky lepší, protože neobsahují žádné vedlejší produkty. Navíc to nejsou zpracované potraviny. Nemají také žádné chemické přísady.

• Kočkám se také podává domácí jídlo, protože jsou masožravé. Jedí masové výrobky, protože také splňují jejich potřeby bílkovinných potravin.

Důvod, proč lidé neupřednostňují domácí jídlo

Mnoho lidí považuje domácí stravu za špatnou pro své domácí mazlíčky. Nebo mohou mít také nějaké finanční problémy.

• Někteří lidé nemají dostatek času na přípravu svých mazlíčků. Jejich pracovní vytížení je mnohem větší, a proto dávají přednost domácí stravě pro své mazlíčky.

• Mnoho lidí si myslí, že komerční potraviny jsou pro jejich mazlíčky lepší. Jejich domácím mazlíčkům se na konzervách daří opravdu dobře.

• Je velmi důležité získat znalosti o výživě vaší kočky. Lidé si myslí, že domácí strava potřebuje více znalostí, a proto pro své kočky hledají komerční potraviny.

• Předpokládá se, že mazlíček nyní žije více let než dříve. Je to hlavně kvůli dobře připravené komerční stravě. Tyto diety mají lepší kvalitu jídla.

Komerční strava má oproti domácímu krmivu pro kočky výhodu, protože je cenově dostupná.

Druhy domácích potravin

Obecně existuje mnoho různých druhů pro výrobu domácích potravin. Zde probereme tři z nich.

Výživná domácí strava

Tato strava je čerstvě připravená domácí strava pro kočky. Má kompletní živiny a jedná se o plně vyváženou stravu. Toto je pravá, zcela domácí strava.

Zahrnuje vysoce kvalitní zdroje bílkovin. Tato strava obsahuje vyvážené množství sacharidů, bílkovin a vlákniny. Jsou v něm také mastné kyseliny. Je to skutečná domácí strava pro kočky.

Navíc obsahuje všechny potřebné vitamíny a minerály, které splňují potřeby zvířat. Lidé, kteří tyto diety připravují a krmí je svými kočkami, se nejvíce věnují svým mazlíčkům.

Tato domácí strava vyžaduje čas a peníze.

Doplněná domácí strava

Jedná se o velmi smíšenou domácí stravu pro kočky. Obsahuje kombinaci komerčních potravin a stolového šrotu. Majitelé si obvykle donesou domů komerční nebo konzervované potraviny.

Toto konzervované jídlo je smícháno s jejich domácím stolním šrotem. Tato strava může být nevyvážená, pokud je do ní zahrnut stolový šrot pro více než deset procent skutečné stravy.

Tato domácí strava může být také podávána smícháním komerčních potravin s masem a jinými zdroji sacharidů.

Domácí stolní strava

Toto je nejvíce nevyvážená strava pro kočky. Majitelé jen krmí své kočky, aby vyplnili bříško. Poskytují své kočce pouze šrot ze stolu. Tato strava má nevyvážené množství všeho.

Sacharidy, mastné kyseliny a bílkoviny nejsou v této domácí stravě rovnoměrně distribuovány. Může mu chybět vláknina a vitamíny.

Závěr

Pokud krmíte svou kočku oddaným srdcem, pak žádná strava není škodlivá. Mělo by být pouze dostatečné množství vody, sacharidů, mastných kyselin a bílkovin.

S vašimi kočkami musíte zacházet opatrně. Jejich strava by měla být také vyváženou stravou. Buď je to domácí strava nebo konzervovaná strava, měla by být vyvážená. Kočky jsou také živé bytosti a také si zaslouží zdravou výživu.

Your email address will not be published. Required fields are marked *