Nejčastěji kladené dotazy ohledně koček

Víme, že kdykoli se o něčem potřebujeme dozvědět více, jednoduše si to vygooglíme. Všichni jsme v tomto globálním světě. A teď, když mluvíme o našich čtyřnohých chlapcích, určitě o nich rádi víme víc.

Google spustil nejčastější dotazy týkající se koček. Jejich odpovědi se liší od různých webů. Ale tady uvidíme, co k tomu řeknou všichni ostatní.

Kočky jsou společenská zvířata a milují výcvik a péči. Jsou přátelští v zábavných časech. Můžeme se s nimi dobře spojit tím, že je milujeme.

K našim zájmům existuje mnoho dalších věcí o našich mazlíčcích, o kterých nevíme. Nejdůležitější otázky, které se objevily ve všech našich myslích, budeme diskutovat v tomto článku.

Otázka č. 1

Proč kočky vrčí?

To je jedna z nejvíce googlených otázek o kočkách. Tato vlastnost byla důkladně pozorována u malých plemen koček. Mnoho plemen, jako jsou pumy, gepardi, bobcati atd., Se do této kvality počítá.

Purring je popsán jako jedinečný zvuk vydávaný zvířaty v živočišné říši. Bylo také pozorováno u koček.

Větší plemena zvířecí říše navíc tuto vrnící kvalitu příliš často nemají. Purring je považován za jedinečný zvuk, protože se vytváří při vdechování a výdechu.

I když bylo u tohoto zvuku provedeno mnoho vyhledávání, zde je poslední. Říká se, že je produkován hrtanovými svaly odpovědnými za operaci hlasivek.

Zpočátku se však věřilo, že tento zvuk pomáhá koťatům komunikovat se svou matkou. Starší kočky produkují tento vrnící zvuk, když jsou ve stresu nebo nejsou v pořádku natáhnout se k ostatním kolem sebe.

Otázka č. 2

Jak dlouho žijí kočky?

Neexistuje žádný konkrétní čas, který by byl považován za délku života našich koček. Čím více se o své mladé kočkovité šelmy staráte, tím déle žijí. Věda však uvádí průměrnou délku života koček 13 až 17 let.

Studie však také ukazují, že dospělé domácí kočky přežily během posledních 25 let dvojnásobné množství.

Je to proto, že majitelé si nyní dobře uvědomují základní pravidla a potřeby chování svých koček. To byla také nejgooglenější kočka.

Otázka č. 3

Proč kočky hnětou?

Tato nejgooglenější otázka kočky nám pomáhá pochopit, že hnětení je v životě kočky zásadní. Umožňuje mu provádět různé funkce.

Hnětení může stimulovat mléčné žlázy matky kotěte, takže produkuje mléko pro kotě. Hnětení může také sloužit k označení území koček uvolňováním feromonů.

Feromony se nacházejí uvnitř pachových žláz. Tyto vonné žlázy jsou přítomny v tlapkách koček.

Otázka č. 4

Proč kočky tolik spí?

Všichni víme, jak moc rádi odpočíváme v našich domovech. Jak se kočky toulají a loví jako dravá zvířata, potřebují také spát. Měli by spát alespoň 15 hodin denně, aby zůstali zdraví.

Je to proto, že při pronásledování nebo lovu je spotřebovává hodně energie. Navíc jsou kočky obvykle v době soumraku a v té době honí.

Musí tedy obnovit energii a více si zdřímnout během dne.

Otázka č. 5

Proč mají kočky vousy?

To je jedna z nejlepších věcí, které kočka má. Vousy koček jsou velmi citlivé orgány. Fungují pro navigaci v blízkém objektu nebo pohyby vzduchu.

Pohyb vousů při pohybu nahoru nebo dolů naznačuje, že je vaše kočka stresovaná nebo se snaží komunikovat.

Doporučuje se, abyste neměli stříhat vousy vaší kočky.

Otázka č. 6

Proč mají kočky rádi krabičky?

To je velmi podivné, když se nacházíme v nejvíce googlených otázkách o kočkách. Je však velmi zřejmé, že kočky mají tendenci se při lovu skrývat. Takže by určitě milovali boxy.

Další základní myšlenkou je, že se uvnitř krabic mohou cítit bezpečně a pohodlně. Během svých dravých hodin se snaží ukrást kořist skrýváním v krabicích. Proto kočky mají rádi krabičky.

Your email address will not be published. Required fields are marked *